Jak objednat dortík?

  1. Vybíráte dortík a nemůžete se stále rozhodnout? Zkuste si zodpovědět pár otázek. Pro koho ten dortík má být? Chci tím dortíkem něco říci, udělat radost, vyjádřit nebo něco připomenout? Nebo chci hezký klasický dortík? Měl by mít dortík nějakou pointu? Co pro dětičky? Jaká je jejich nejoblíbenější postavička, nebo hračka? Máte už určitou představu, ale nenalézáte jej v naší nabídce? Nezoufejte, jsme schopni vyrobit skoro cokoliv, aby to co nejpřesněji odpovídalo Vašim přestavám a k Vaší co největší spokojenosti, samozřejmě v rámci našich možností.

  2. Máte-li vybráno, kontaktujte nás. Nejlépe 3 pracovní dny předem, návštěvou některé z našich prodejen, našich prodejních partnerů a nebo nám prostě můžete jen napsat či zatelefonovat a upřesnit všechny svoje požadavky a domluvit se na dalším postupu.

  3. Určete si náplň podle Vaší chuti. Standartně v ceně si můžete vybrat světlý nebo tmavý piškot a k tomu vanilkový, nutelový, čokoládový nebo oříškový krém. Na přání Vám můžeme také za příplatek nabídnout pudinkový, tvarohový nebo máslový krém. Jen pozor, pudinkový a tvarohový krém, nelze dát do vícepatrových a marcipánových dortů.

  4. Pokud se Vám dort líbí, ale nevyhovuje Vám jeho barevné provedení, není problém vyrobit ho přesně podle Vašich představ a ve Vámi vybraných barvách. Samozřejmostí je i např. nápis jména, číslice atd...

  5. Vyzvedněte si Váš hotový dortík na předem sjednaném místě.

  6. Užijte si radostné chvíle s Vašimi blízkými, přáteli, kolegy či obchodními partnery a řádně si vychutnejte každou jeho kalorii!

Kontaktní formulář