Cukrárna ONDRA s.r.o. – Svatební dorty
 
 
 
 
 
Cukrárna ONDRA s.r.o.
 
 
 
 
 
 
+420 775 746 763
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Svatební dorty

 
Svatební dort je nejen sladká součást Vašeho velkého dne, ale nepostradetelným symbolem svatební hostiny. Nepodceňujte proto výběr svatebního dortu a domluvte si osobní setkání s paní Ondrovou, která Vám pomůže s rozhodnutím. Můžete si vybrat z naší nabídky svatebních dortů a nebo Vám vyrobíme dort dle Vašich představ.

 
 
 
 
 
 

Nabízíme služby:

 
1. OCHUTNÁVKA: Připravíme Vám ochutnávku náplní, korpusů, potahovacích hmot dle Vašeho výběru. Ukážeme možnosti dekorací, barev, vyhotovíme Vám dle Vašeho přání základní dekoraci, abyste se mohli lépe rozhodnout. Vyberete si z různých velikostí a tvarů korpusů. Tato služba je za jednorázový poplatek 500,- Kč, přičemž Vám poplatek bude odečten z konečné ceny zakázky.

2. DOVOZ: Dort Vám odvezeme na Vámi požadované místo a v požadovaném čase. Tato služba je placená a to 10 Kč/km. Pokud Vám budeme moci dovézt dort při našich denních ranních závozech, dovoz máte zdarma.

Dále Vám můžeme nabídnout svatební koláčky, chlebíčky, kanapky, obložené mísy, mini zákusky a svatební výslužky dle domluvy.

V nabídce máme také svatební figurky. Nabídka se od fotografií může lišit.
 

Ukázka svatebních dortů

 
 

Krémové

 
 
 
 

Marcipánové

 
 
 
 

Na stojanu